Wybrany wątek opinii
CO za naród się robi kiedyś ludzie pili dzieci całe dnie po podwórkach ganiały, to już wypić nie można nawet od czasu do czasu na imprezy się chodziło do znajomych z dzieci i wracało człowiek się wózka trzymał i nikt nikogo nie pod pir, zabrali dzieci jakby zbrodnie popełniła jaja jak berety
Do moderacji
Odpowiedz
6
1
Pamiętam swoje dzieciństwo kiedy to rodzice zabierali nas na imprezy zakrapiane wódeczką. Była dobra zabawa, wszyscy się śmieli, grała muzyka, dzieciaki korzystały z luzu jaki w tym momencie był. .. .Wszyscy byli szczęśliwi, często wracaliśmy nawet w nocy do domu i nigdy nic się nie stało. Rodziców szanuję i miło wspominam:). .. .Teraz to strach jednego drinka wieczorem wypić jak ma się dziecko pod opieką bo nie daj Boże coś się stanie, trzeba będzie np. nagle jechać na pogotowie i zaraz zrobią z Ciebie patologię. .. .co za poj. .. .czasy!!!!
Do moderacji
Odpowiedz
5
3