UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

ciekawe czy będziesz tak samo się chwalił jak w któryś poniedziałek potrącisz matkę z dzieckiem? albo jak ktoś z 1.86 promila jadąc samochodem zabije Twoje dziecko ? :)

ludzkagłupota

Anuluj