Wybrany wątek opinii
każdy prowadził pijany ale nie każdy o tym mówi
Do moderacji
Odpowiedz
3
7
Dokladnie. Mnie sie zdarza bardzo czesto. Piwo czy dwa to nie grzech. Przesadzaja z tym wszystkim. Wczorajszy czlowiek tez nie jest zagrozeniem, a czasem cos dmuchnie. I jak oni wtedy pijanego zlapali. Cha by ich strzelil.
Do moderacji
Odpowiedz
0
3