UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Ludzie, nie rozumiecie, że to nie był jednorazowy incydent ? Ta matka nie szła pierwszy raz pijana? Ta matka to przykład książkowy patologi. Nie dba o siebie to co dopiero o dzieci. .Dzieci brudne, zaniedbane, głodne. .a do tego ona nie trzeźwieje.

Tolkmiczanka