UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Pamiętam swoje dzieciństwo kiedy to rodzice zabierali nas na imprezy zakrapiane wódeczką. Była dobra zabawa, wszyscy się śmieli, grała muzyka, dzieciaki korzystały z luzu jaki w tym momencie był. .. .Wszyscy byli szczęśliwi, często wracaliśmy nawet w nocy do domu i nigdy nic się nie stało. Rodziców szanuję i miło wspominam:). .. .Teraz to strach jednego drinka wieczorem wypić jak ma się dziecko pod opieką bo nie daj Boże coś się stanie, trzeba będzie np. nagle jechać na pogotowie i zaraz zrobią z Ciebie patologię. .. .co za poj. .. .czasy!!!!

Kamila251