28
15.11.2015

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Może i patologia ale to jawne dawanie przyzwolenia na takie działanie względem każdej matki nawet z najlepszą reputacją a publiczny lincz za który odpowiada wyłącznie policja jest ohydny i bluźnierczy.
(2015.11.15)

info

4  
  5
te dzieci odebrano matce drugi raz nie pisz takich bzdur
rodz.zast. (2015.11.15)
biedne maluchy przezywaja traume
(2015.11.15)

info

2  
  2
Patologia. .Z. Tolkmicka. Wstyd. Odebrać. Jej. Dzieci. To. Nie. Matka. Suki. Lepiej. Dbają. O. Szczeniaki. .. .. .
Sprawiedliwi (2015.11.15)

info

2  
  2
O, tu się patolog odezwał, nie umie nawet na telefonie pisać.
(2015.11.15)

info

1  
  2
Dla mnie to normalka byla. Wczesne lata 90te. Mama podpita (nowego taty szukala :) ), ja w jakims wozeczku, potem nowy tata, maly braciszek. Ja 7 lat, opiekowalem sie bratem czasami, a rodzice sobie pili. W domu albo gdzies tam chodzili. Nikomu nic sie nie stalo. Zawsze jak cos to sie do sasiadki poszlo, w razie stracha jakiegos. A teraz to sasiadki, k#$#y, donosic tylko na psiarnie umieja.
pm_pas (2015.11.16)
Dokladnie. Mnie sie zdarza bardzo czesto. Piwo czy dwa to nie grzech. Przesadzaja z tym wszystkim. Wczorajszy czlowiek tez nie jest zagrozeniem, a czasem cos dmuchnie. I jak oni wtedy pijanego zlapali. Cha by ich strzelil.
pm_pas (2015.11.16)
to nie zazdroszczę rodziny :) patologia patologi broni
hahahahahhahaaaa (2015.11.16)