UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Co powiecie na nowe skrzyzowanie z ulica Brzeska? Jakis idiota robi projekty ulic i bierze za nie pieniadze. Kto mu za to placi? -Miasto Kto zatwierdza? -Miasto, a dokladnie urzednik, ktory wykonal wczesniej ten projekt, tylko nie mogl sie pod nim podpisac!!! Kolo sie zamyka, ale TIR-nie, sprobujcie zawrocic sam. ciezarowym na naszych nowych skrzyzowaniach- powodzenia. Klopoty ze skretem maja tez autobusy!!!
zmotoryzowany mieszkaniec