A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
do nie ma takiego numeru... piszesz,że się nie "zwrUci" Bardzo jestem co Ty powiesz na to jak będą "ZWRoTY"??????????!
a ja mysle ze gdyby takie radary staly wszędzie w całej polsce na każdej ulicy bo innego sposobu na polskich baranów , ktorzy przekraczaja predkosc nie ma !!! no i wyszkolenie kierowcow ,gdzie polowa nie powinna miec prawka ,bo dostali za łapowke, to moj ojciec jeszcze bu żył
chcialam bym ostrzec przed zboczencem arkadiuszem wroblem grasuje w parku modrzewia tego czynu dosuscil sie nikim yak zwal swego przyjaciela
Tych jezdni nie trzeba orać, już są zaorane, a po zimie będzie jeszcze lepiej.
Fotoradary są omylne, więc ustawiono je tak, że jak jest do 40 to można jechać 60.
Piśkiewicz to buraczana gęba mieszkająca w kartonie na dworcu w Tolkmicku.
Moim zdaniem władze miasta powinny przeznaczyć pieniądze z wstawienia fotoradarów na remont naszych elbląskich dróg, które w tej chwili naprawdę są w opłakanym stanie. Pomysł z fotoradarami chyba się nie sprawdził i kolejny raz pieniądze podatników zostały spożytkowane w niewłaściwy sposób, no cóż ale to jest ich polityka za nasze pieniądze....
Pomysł jest całkiem ciekawy, ale z tego co się orjentuję to tych radarów jest mniej niżpuszek w których się znajdują. Czy to prawda że ten hit to niezły kit i że miejsce sprawnego radaru jest zmieniane?
Jakby nie był to moim zdaniem istnienie takiego radaru jest potrzebne.
Moim zdaniem fotoradrki są kiepskim pomysłem, wogóle kimski był pomysł z tymi radarami bo kto wie gdzie są to zwalnia a jak mija to włancza NOSa i pruje dalej.
Moim zdaniem fotoradrki są kiepskim pomysłem, wogóle kimski był pomysł z tymi radarami bo kto wie gdzie są to zwalnia a jak mija to włancza NOSa i pruje dalej.