126
21.05.2003

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
do nie ma takiego numeru... piszesz,że się nie "zwrUci" Bardzo jestem co Ty powiesz na to jak będą "ZWRoTY"??????????!
Jaśnie Pan (2003.10.12)

info

0  
  0
a ja mysle ze gdyby takie radary staly wszędzie w całej polsce na każdej ulicy bo innego sposobu na polskich baranów , ktorzy przekraczaja predkosc nie ma !!! no i wyszkolenie kierowcow ,gdzie polowa nie powinna miec prawka ,bo dostali za łapowke, to moj ojciec jeszcze bu żył
ps (2003.10.13)

info

0  
  0
chcialam bym ostrzec przed zboczencem arkadiuszem wroblem grasuje w parku modrzewia tego czynu dosuscil sie nikim yak zwal swego przyjaciela
olaf (2003.10.20)

info

0  
  0
Tych jezdni nie trzeba orać, już są zaorane, a po zimie będzie jeszcze lepiej.
Mądrala (2003.10.25)

info

0  
  0
Fotoradary są omylne, więc ustawiono je tak, że jak jest do 40 to można jechać 60.
:-) (2003.10.29)

info

0  
  0
Piśkiewicz to buraczana gęba mieszkająca w kartonie na dworcu w Tolkmicku.
Vader (2003.10.30)

info

0  
  0
Moim zdaniem władze miasta powinny przeznaczyć pieniądze z wstawienia fotoradarów na remont naszych elbląskich dróg, które w tej chwili naprawdę są w opłakanym stanie. Pomysł z fotoradarami chyba się nie sprawdził i kolejny raz pieniądze podatników zostały spożytkowane w niewłaściwy sposób, no cóż ale to jest ich polityka za nasze pieniądze....
anonim (2003.11.03)

info

0  
  0
Pomysł jest całkiem ciekawy, ale z tego co się orjentuję to tych radarów jest mniej niżpuszek w których się znajdują. Czy to prawda że ten hit to niezły kit i że miejsce sprawnego radaru jest zmieniane? Jakby nie był to moim zdaniem istnienie takiego radaru jest potrzebne.
Kaśka (2003.11.03)

info

0  
  0
Moim zdaniem fotoradrki są kiepskim pomysłem, wogóle kimski był pomysł z tymi radarami bo kto wie gdzie są to zwalnia a jak mija to włancza NOSa i pruje dalej.
Pirat (2003.11.05)

info

0  
  0
Moim zdaniem fotoradrki są kiepskim pomysłem, wogóle kimski był pomysł z tymi radarami bo kto wie gdzie są to zwalnia a jak mija to włancza NOSa i pruje dalej.
Pirat (2003.11.05)

info

0  
  0