UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Ogulnie chodzi mi tylko o jedno ,WRĘCZ DENERWUJĄCE I MASAKRYCZNE poprzeczne PĘKNIĘCIA ulicy pł.DĄBKA od skrzyżowania OGULNEJ i pł.DĄBKA DO pł.DĄBKA /gwiezdna/ Myślę że zgodzi się ze mną nie jeden ELBLĄŻANIN.

anonim