UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Ogulnie chodzi mi tylko o jedno ,WRĘCZ DENERWUJĄCE I MASAKRYCZNE poprzeczne PĘKNIĘCIA ulicy pł.DĄBKA od skrzyżowania OGULNEJ i pł.DĄBKA DO pł.DĄBKA /gwiezdna/ Myślę że zgodzi się ze mną nie jeden ELBLĄŻANIN.

anonim

Anuluj