UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Ogulnie chodzi mi tylko o jedno ,WRĘCZ DENERWUJĄCE I MASAKRYCZNE poprzeczne PĘKNIĘCIA ulicy pł.DĄBKA od skrzyżowania OGULNEJ i pł.DĄBKA DO pł.DĄBKA /gwiezdna/ Myślę że zgodzi się ze mną nie jeden ELBLĄŻANIN.
anonim