UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

heheh bez obaw na piłsudskiego możecie jeździć na lusiku , jakos każdy tam jedźi 80km/h niektórzy nawet lubią większe wibracje na kostce:) i ani wysepki ani sztuczny "gołebnik" nic nie zmienił wszytsko nadal jest tak jak było. Ten foftoradar nie robi na tej ulic zdjątek możecie byc pewni dlaczego? a no dlatego,że stoi tam juz długo a jeszcze nikogo nie złapali a pozatym jak są 3 no to napewno nie tym zadupku:P

dzika

Anuluj