UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Policja powinna jeździć lepszymi wozami takimi jak Lamborghini Diablo albo Countchac a nie tradycyjnymi polonezami którymi nie dogonią nawet muchy.HWDP ze szczerymi pozdrowieniami od Jach-Mann i Luzak. Radary w Elblągu gówno dają bo i tak na ich widok ludzie nie zwalniają.

Jach-Mann & Luzak

Anuluj