UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Policja powinna jeździć lepszymi wozami takimi jak Lamborghini Diablo albo Countchac a nie tradycyjnymi polonezami którymi nie dogonią nawet muchy.HWDP ze szczerymi pozdrowieniami od Jach-Mann i Luzak. Radary w Elblągu gówno dają bo i tak na ich widok ludzie nie zwalniają.
Jach-Mann & Luzak