UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Zamiast remontować drogi to drogowcy sadzą krzaczki na skrzyżowaniu koło pętli 14 na ulicy Nowodworskiej. Chyba sponsorem jest jakiś zakład blacharski, który podupada. Przecież za rok jak to zarośnie to tylko ciężarówką się stamtąd wyjedzie.
adacho