UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Policja powinna jeździć lepszymi wozami takimi jak Lamborghini Diablo albo Countchac a nie tradycyjnymi polonezami którymi nie dogonią nawet muchy.HWDP ze szczerymi pozdrowieniami od Jach-Mann i Luzak. Radary w Elblągu gówno dają bo i tak na ich widok ludzie nie zwalniają.

Jach-Mann & Luzak