UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Policja powinna jeździć lepszymi wozami takimi jak Lamborghini Diablo albo Countchac a nie tradycyjnymi polonezami którymi nie dogonią nawet muchy.HWDP ze szczerymi pozdrowieniami od Jach-Mann i Luzak. Radary w Elblągu gówno dają bo i tak na ich widok ludzie nie zwalniają.
Jach-Mann & Luzak