UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

a ja mysle ze gdyby takie radary staly wszędzie w całej polsce na każdej ulicy bo innego sposobu na polskich baranów , ktorzy przekraczaja predkosc nie ma !!! no i wyszkolenie kierowcow ,gdzie polowa nie powinna miec prawka ,bo dostali za łapowke, to moj ojciec jeszcze bu żył

ps