126
21.05.2003

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Sachmet !!!!!!! - walnął Cie ktos z rana ????!!!!!!!!!!
KOT (2003.08.09)

info

0  
  0
taki fotoradar powinien byc na ulicy krolewieckiej na wysokosci szpitala wojewodzkiego jest tam ograniczenie do 40/h samochody jezdza 80/h
(2003.08.17)

info

0  
  0
Fotoradary nie sobie beda cos tam może daja ... gamonie sie lapia ... tylko niech misie patroluja ulce bo kalectwo na drodze jest straszne ... "ostatnio" w ELEBLĄGU JEZDZA TAK JAK ICH SZKOLA!!! ... pozatym ludziska ... macie wielkie problemy z koordynacją ruchowa ... niektorzy nie potrafią "kolkiem" krecic... A BEZPIECZENSTWO - to dobre drogi (+oznakowanie) i sprawny samochod ... reszta zalezy od kierowcy ... tu nie pomoga zakazy nakazy itp itd... ps. szybciej - czasem bezpieczniej!!!
as (2003.08.27)

info

0  
  0
te glupie radary psują przyjemnosc z jazdy, 60km/h to zółwie tempo, 90km/h to w sam raz
kuchar (2003.08.31)

info

0  
  0
Kuchar - za miasto 150/h i w drzewo, nie zrobisz nikomu krzywdy a jednego bęcwała mniej. Ale jazda!
smakosz (2003.09.02)

info

0  
  0
moim zdaniem fotoradarów jest za mało. A tak apropos uwaga dla Policji: postawcie przenośne fotoradary w pewnej odległości od tych stałych o których większość kierowców wie i w tych miejscach zwalnia ale zaraz po ich minięciu gaz do dechy! Sądzę, iż przychamowałoby to trochę temperament " czapeczek" i " łysoli" takich Q czyli duże zero z małym ogonkiem a i Policja zarobiłaby kasę i bezpieczeństwo by się poprawiło.
kierowca (2003.09.02)

info

0  
  0
Te fotoradary sa jak golebniki.Czyzby gołebie miały swoje Big Brother?Nie wiem po co komu taki radar.Te kamery na skrzyzowaniach sa wystarczające.
Vader (2003.09.04)

info

0  
  0
Vaderze , nasze to są jeszcze przyzwoite, zobacz choćby w Olsztynie a poźniej krytykuj.
(2003.09.04)

info

0  
  0
może ktoś wpadnie na pomysł aby wszystkie jezdnie w Elblągu zaorać to wtedy na pewno wszyscy będziemy jeździć wolniej - szkoda pieniędzy na te fotoradary kiedy wszystko się wali.
qqqqqqqqqqqqqqqqqq (2003.09.25)

info

0  
  0
Polscy politycy sa wspaniali.Wsadzaja pieniadze w to co im sie zwruci.
Niema takiego numeru!!! (2003.09.26)

info

0  
  0