UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Pomysł jest całkiem ciekawy, ale z tego co się orjentuję to tych radarów jest mniej niżpuszek w których się znajdują. Czy to prawda że ten hit to niezły kit i że miejsce sprawnego radaru jest zmieniane? Jakby nie był to moim zdaniem istnienie takiego radaru jest potrzebne.

Kaśka