UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Moim zdaniem władze miasta powinny przeznaczyć pieniądze z wstawienia fotoradarów na remont naszych elbląskich dróg, które w tej chwili naprawdę są w opłakanym stanie. Pomysł z fotoradarami chyba się nie sprawdził i kolejny raz pieniądze podatników zostały spożytkowane w niewłaściwy sposób, no cóż ale to jest ich polityka za nasze pieniądze....

anonim

Anuluj