UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Moim zdaniem władze miasta powinny przeznaczyć pieniądze z wstawienia fotoradarów na remont naszych elbląskich dróg, które w tej chwili naprawdę są w opłakanym stanie. Pomysł z fotoradarami chyba się nie sprawdził i kolejny raz pieniądze podatników zostały spożytkowane w niewłaściwy sposób, no cóż ale to jest ich polityka za nasze pieniądze....
anonim