UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Moim zdaniem fotoradrki są kiepskim pomysłem, wogóle kimski był pomysł z tymi radarami bo kto wie gdzie są to zwalnia a jak mija to włancza NOSa i pruje dalej.

Pirat

Anuluj