UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Moim zdaniem fotoradrki są kiepskim pomysłem, wogóle kimski był pomysł z tymi radarami bo kto wie gdzie są to zwalnia a jak mija to włancza NOSa i pruje dalej.
Pirat
Moim zdaniem fotoradrki są kiepskim pomysłem, wogóle kimski był pomysł z tymi radarami bo kto wie gdzie są to zwalnia a jak mija to włancza NOSa i pruje dalej.
Pirat