UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
do nie ma takiego numeru... piszesz,że się nie "zwrUci" Bardzo jestem co Ty powiesz na to jak będą "ZWRoTY"??????????!
Jaśnie Pan
do nie ma takiego numeru... piszesz,że się nie "zwrUci" Bardzo jestem co Ty powiesz na to jak będą "ZWRoTY"??????????!
Jaśnie Pan