UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

do nie ma takiego numeru... piszesz,że się nie "zwrUci" Bardzo jestem co Ty powiesz na to jak będą "ZWRoTY"??????????!

Jaśnie Pan

Anuluj