UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

a ja mysle ze gdyby takie radary staly wszędzie w całej polsce na każdej ulicy bo innego sposobu na polskich baranów , ktorzy przekraczaja predkosc nie ma !!! no i wyszkolenie kierowcow ,gdzie polowa nie powinna miec prawka ,bo dostali za łapowke, to moj ojciec jeszcze bu żył

ps

Anuluj