UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Miki - radary sa potrzebne. Mówię tak, mimo, że mam trochę punktów na koncie. Faktem jest, że się hamuje przed i zaraz po rura, ale mam nadzieję, że jednak nie wszyscy tak myślą (szczególnie gówniarze jeżdżacy samochodami rodziców). A teraz do mojego ulubionego fana - czekam z niecierpliwością aż skomentujesz moje słowa, a nie treć artykułu, ponieważ oczywiście nic nie masz do powiedzenia na to co się dzieje w naszym mieście.
Isia