UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Bardzo "dobrze" jeżdzi się ul. Beniowskiego.Remontuje się te ulice gdzie mieszkają bonzowie oraz koło urzędów i kościołów.

L.B.

Anuluj