UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Bardzo "dobrze" jeżdzi się ul. Beniowskiego.Remontuje się te ulice gdzie mieszkają bonzowie oraz koło urzędów i kościołów.
L.B.
Bardzo "dobrze" jeżdzi się ul. Beniowskiego.Remontuje się te ulice gdzie mieszkają bonzowie oraz koło urzędów i kościołów.
L.B.