UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Do szeby. Jeżeli wszystko co służy bezpeczeństwu należy popierać, to proponuję w poprzek każdej ulicy zainstalować co 1m słupki betonowe lub stalowe. Zapobiegnie to całkowicie wypadkom samochodowym. Trzeba przyznać, że władze miasta twórczo zmodyfikowały mój pomysł. Do tego samego prawadzi zaprzestanie naprawiania ulic. Istnieje jednak niebezpieczeństwo wpadnięcia do dołu i śmierci z głodu jeżeli nikt nie zauważy.

sceptyk

Anuluj