UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

To hit, właśnie na tym radarze zostałem złapany (84km/h) zapłaciłem 100, dostałem sympatyczną fotkę z drukarki termicznej i obiecuję, że na tym radarze już mnie nie złapią(daje efekty nie!)

Mar C Pan

Anuluj