UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Do szeby. Jeżeli wszystko co służy bezpeczeństwu należy popierać, to proponuję w poprzek każdej ulicy zainstalować co 1m słupki betonowe lub stalowe. Zapobiegnie to całkowicie wypadkom samochodowym. Trzeba przyznać, że władze miasta twórczo zmodyfikowały mój pomysł. Do tego samego prawadzi zaprzestanie naprawiania ulic. Istnieje jednak niebezpieczeństwo wpadnięcia do dołu i śmierci z głodu jeżeli nikt nie zauważy.
sceptyk