UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

to poprostu jeden wielki kit - bo niby w czym maja pomuc te gołębniki ??? sie pytam ??? są tak umiejscowione że nic nie ograniczają ! chyba ze na celu bylo osiagnięcie sytuacji kiedy kierowcy chamują przed gołębnikami a poźniej gaz do dechy ! radar na płk dabka w strone zawady nic nie daje bo po 1 za nim jest wystarczajaco miejsca zebyjeszcze niezle przyspieszyc a po 2 po co on tam stoi ? przeciez nie ma tam niebezpiecznego miejsca nawet ?? na zachodzie nie stawia sie takich fotoradarów w miejscach gdzie ludzie nagminnie lamia predkosc ale rowniez tam gdzie jest przedewszystkim niebezpiecznie i wlasnie tam ktos czesto lamie przepisy ! a u nas to chyba z cystego lenistwa je ustawili ?! bo im sie stac z radarem nie chce ?? lub musla ze mieszkancy naszego miasta to debile ?? bo i tak kazdy wie ze to jeden wielki kit raz działa niedział po co te dyskusje czy jest jeden czy dwa i tak zmienilo sie tylko to ze na chwile sie hamuje a za chwile sie i tak daje gazu ? no moze nie ??? a tak po zatym ta cala nasza policja to kupa smiechu !!! hehehehe !!! samochody ? stare albo nie ma bezyny albo opon zimowych ! i to wielka kupa smiechu !!! A tak na marginesie to moze by sama policja by ustosunkowala się do tego artykulu albo moze by oni okreslili celowosc umieszczania ty radarów bo ta o ktorej slyszalem jest bezsesu !!!!!!!!!!! i pozdrowienia HWDP !!!!

MiCkI_^^

Anuluj