UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
wiecie co, nie mieszkam w elblagu i nie sledze co sie u was dzieje i co gdzie stawiaja!! eblaszczanie pewnie sie juz nauczyli ze maja takie cacka i wiedza gdzie trzeba zwolnic na tych drogach, a co ma powiedziec kierowca z innego miasta ?? dlaczego nie ma zadnych znakow ostrzegawczych jak np w woj kujawsko - pomorksim ?? dlaczego to my musimy remonotowac wasze drogi ?? zdecydowanie powinny byz tablice informacyjne, to juz wystarcza (wiem z doswiadczenia) aby zredykowac predkosc i jechac zgodnie z przepisami. A poza tym na dwu pasmowce powinna byc 70 :D
przybysz