UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Mieszkam obecnie w Canadzie i chetnie wchodze na wasza strone,ale jak dlugo mozna ogladac to samo,nie macie cos nowego,to jest juz nudne.
Kasia
Mieszkam obecnie w Canadzie i chetnie wchodze na wasza strone,ale jak dlugo mozna ogladac to samo,nie macie cos nowego,to jest juz nudne.
Kasia