UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Mieszkam obecnie w Canadzie i chetnie wchodze na wasza strone,ale jak dlugo mozna ogladac to samo,nie macie cos nowego,to jest juz nudne.

Kasia

Anuluj