UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Uwaga kiedyś przypadkowo zabrałem fotoradar do bagaznika... i nic cisza. Brak właściciela. A podobno są drogie!
kierowca
Uwaga kiedyś przypadkowo zabrałem fotoradar do bagaznika... i nic cisza. Brak właściciela. A podobno są drogie!
kierowca