UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

ja nie przybylem z dupkowa anonimie i nie czepiaj sie takiego szczegolu , moze postaw tez talibce jak sie mowi :p tu nie chodzi o rzadzenie ale o tablice informacyjne, jak nie odrozniasz jednego od drugiego to tylko wspolczuje

przybysz

Anuluj