UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
ja nie przybylem z dupkowa anonimie i nie czepiaj sie takiego szczegolu , moze postaw tez talibce jak sie mowi :p tu nie chodzi o rzadzenie ale o tablice informacyjne, jak nie odrozniasz jednego od drugiego to tylko wspolczuje
przybysz