126
21.05.2003

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
osobiście doliczyłem się 16 gołębników w Elblągu, które z nich działają i ile ich jest- na 100% ten obok szpitala wojewódzkiego pstryka zdjęcia, gdzie jeszcze? Jak to jest z przyjmowaniem mandatu - czy po 30 dniach od zdjęcia - policja może sobie to zdjęcie w tyłek wsadzić? Znalazłem w necie takie coś: Kodeks postępowania w sprawach o wykroczenia Rozdział 17 – Postępowanie mandatowe. Art. 97. §1. W postępowaniu mandatowym, jeżeli ustawa nie stanowi inaczej, funkcjonariusz uprawniony do nakładania grzywny w drodze mandatu karnego może ją nałożyć jedynie, gdy: 1) schwytano sprawce wykroczenia na gorącym uczynku lub bezpośrednio po popełnieniu wykroczenia, 2) stwierdzi popełnienie wykroczenia naocznie pod nieobecność sprawcy albo za pomocą urządzenia pomiarowego lub kontrolnego, a nie zachodzi wątpliwość co do osoby sprawcy czynu - w tym także, w razie potrzeby, po przeprowadzeniu w niezbędnym zakresie czynności wyjaśniających, podjętych niezwłocznie po ujawnieniu wykroczenia. Nałożenie grzywny w drodze mandatu karnego nie może nastąpić po upływie 14 dni od daty ujawnienia czynu w wypadku, o którym mowa w pkt 1, i 30 dni w wypadku, o którym mowa w pkt 2. z tego wynika, że po 30 dniach mogą się wypchać - może na te rewelacje wypowie się jakiś policjant. Pzdr
kierowca (2005.01.04)

info

0  
  0
OKI do wypowiedzi wyzej masz racje ale do tej pory materiały dowodowe w polsce nie sa brane pod uwage jezeli sa zrobione aparatem klatkowym szerokopasmowym.takze w kazdym sadzie wygram poniewaz nie przyzam sie ze widniejąca osoba na zdieciu to ja a tablica rejstracyjna moze byc moja.lub kogos innego bo mogło dojsć do załamania światła.w ten sposób w stanach gdzie w 80 latach pojawiły sie pierwsze aparaty po 2 latach zrezygnowali z tego projektu.tylko w polsce sie to rozwija poniewaz sądy sa na roawoju kamieniałupanego.ELBLĄŻANIE SĄDŻCIE SIĘ NIE DAJCIE SIĘ NADAL UŁOMNEMU PRAWU W POLSCE!!!!!!!!BO KTOŚ DAŁ IM PRAWO ROBIENIA ZDIĘĆ BEZ NASZEJ ZGODY
NEGATYW (2005.02.12)

info

0  
  0
Jestem kierowcą autobusu. Myślicie że to pomaga??? A zwłaszcza przy odrodzenia?? super działa do radaru, a potem rura aż do Mazurskiej. Myślicie że kierowcy nie wiedzą który jest prawdziwy a który to atrapa??? Jakii jest sens wydawania kasy jeśli i tak nic to nie da??
Piotr B. (2005.03.04)

info

0  
  0
Kurcze czy moze ktos mi powiedziec czy ten radar na skrzyzowaniu Ogolna fromborska dziala:) bo kurcze dzis jechalem tam troche szybciej ale w polowie fromborskiej przychamowalem z jakiej odleglosci to pstryka zdjecia :) prosze o podpowiec
TonyJaa (2006.05.27)

info

0  
  0
Kurcze czy ktos moze wie czy ten radar na skrzyzowaniu Fromborskiej z Ogólna dziala?
Tony jaa (2006.05.27)

info

0  
  0
Najlepszy fotoradar to foto z ukrycia jak stosuje Straż Miejska. Tak nabija się kasę miejską
K-kuba (2012.10.10)

info

0  
  0