UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

ja nie przybylem z dupkowa anonimie i nie czepiaj sie takiego szczegolu , moze postaw tez talibce jak sie mowi :p tu nie chodzi o rzadzenie ale o tablice informacyjne, jak nie odrozniasz jednego od drugiego to tylko wspolczuje

przybysz