UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Jestem mieszkańcem Warszawy, kocham Elbląg. Ale takie numery to przegięcie. Ustawione w miejscach wyłącznie gdzie jest znaczne ograniczenie prędkości fotoradary to ewidentne wyrachowanie i przygłupstwo miejscowych kretynów na stanowiskach za jajka i marchewkę. Przepraszam ogrodników i farmerów.

green

Anuluj