UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Jestem mieszkańcem Warszawy, kocham Elbląg. Ale takie numery to przegięcie. Ustawione w miejscach wyłącznie gdzie jest znaczne ograniczenie prędkości fotoradary to ewidentne wyrachowanie i przygłupstwo miejscowych kretynów na stanowiskach za jajka i marchewkę. Przepraszam ogrodników i farmerów.
green