UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Jestem mieszkańcem Warszawy, kocham Elbląg. Ale takie numery to przegięcie. Ustawione w miejscach wyłącznie gdzie jest znaczne ograniczenie prędkości fotoradary to ewidentne wyrachowanie i przygłupstwo miejscowych kretynów na stanowiskach za jajka i marchewkę. Przepraszam ogrodników i farmerów.
green