28
25.08.2012

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Bilety wciskane na siłę. Żenua.
olololololololo (2012.08.25)

info

0  
  0
koncert super !!! Panu Prezydentowi proponuję już nie polewać - BRAK SŁÓW. WSTYD !!!! Nowe miejsce nie do końca mi pasuje. Dziedziniec muzeum miał swój urok i mam nadzieję że Noce tam powrócą. Tu jest jakoś pusto, nie ma zapalonych świec, słychać jadące samochody. Na szczęście wartość artystyczna niezmiennie na wysokim poziomie.
wierna fanka Nocy (2012.08.25)

info

0  
  0
Pierwszego dnia w pierwszej czesci koncertu ogladanego z lawki b. bliskiej sceny doskwierala ciasnota miedzy lawkami i ich mala przydatnosc do dluzszego siedzenia. W czasie drugiej czesci tego nie czulam. A siedzialam nadal w tym samym miejscu.
(2012.08.26)

info

0  
  0
bo czesc osob, tzw vipy przenioslo impreze do galerii i zrobilo sie luzniej. chociaz w galerii przy Wyszkoni pewnie bylo tloczno; )
(2012.08.26)

info

0  
  0
Namiot z piwem i grill postawiony celowo dla gosci ktozy dostali zaproszenie za darmo z zakladu pracy, robia sztuczny tlok a za bardzo nie interesuje ich to co na scenie. Zawsze mozna sie piwa napic i kielbaske zjesc, cos jak wyjazd integracyjny.
Bartlomiejeczek. (2012.08.26)

info

0  
  0
Brawo Panie Tomku. Dwa lata temu nie udało się, w tym roku nagroda zasłużona.
(2012.08.26)

info

0  
  0
A było tak fajnie ! No i czar prysł, kiedy na scenę wtoczył się nasz PIERWSZY. Moja mamusia zawsze mówiła, że wódka jest dla ludzi mądrych. A poza tym trochę ciasno między rzędami, a dla pierwszego rzędu zabrakło zadaszenia, dobrze, że deszcz odpuścił.
Wierna fanka NOCY (2012.08.26)

info

0  
  0
a moim zdaniem: laureaci-super! statuetka dla odpowiedniego artysty, choć p. Pawlak też był bardzo dobry, ale cóż zwycięzca może być tylko jeden ( może pomyśleć o wyróżnieniach na przyszłość)! Ale drugi koncert, jak dla mnie żenada, zaproszeni goście zupełnie nie docenieni. Martyna Jakubowicz, to smutne, bo nawet chórkiem jej występu nie można nazwać. Nazwiska gości to chyba tylko chwyt reklamowy!? zawiodłam się, bo mogłam (a możliwości finansowe mam ograniczone) lepiej posłuchać panią Geppert. A do tego ten "bujający się" NOWACZYK , to dopiero atrakcja błazeńska!!! SMUTNE ale PRAWDZIWE!!!!!
zawiedziona (2012.08.26)

info

0  
  0
a mi sie podobal ten pierwszy, wiedzialem ze nie wygra, ale byl szczery, bez pozerstwa jak inni, wierzyl w to co spiewa. no ale zycie jest brutalne i wygrywaja pozerzy - lepiej wychodza na plakatach :D
(2012.08.26)

info

0  
  0
Koncert z Jakubowicz Wyszkoni itp BEZNADZIEJNY i atmosfera, ludzie jakby nie wiedzieli na co przyszli i ten tłok a raczej ścisk.
(2012.08.26)

info

0  
  0