UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

koncert super !!! Panu Prezydentowi proponuję już nie polewać - BRAK SŁÓW. WSTYD !!!! Nowe miejsce nie do końca mi pasuje. Dziedziniec muzeum miał swój urok i mam nadzieję że Noce tam powrócą. Tu jest jakoś pusto, nie ma zapalonych świec, słychać jadące samochody. Na szczęście wartość artystyczna niezmiennie na wysokim poziomie.

wierna fanka Nocy

Anuluj