UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Namiot z piwem i grill postawiony celowo dla gosci ktozy dostali zaproszenie za darmo z zakladu pracy, robia sztuczny tlok a za bardzo nie interesuje ich to co na scenie. Zawsze mozna sie piwa napic i kielbaske zjesc, cos jak wyjazd integracyjny.

Bartlomiejeczek.

Anuluj