UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Namiot z piwem i grill postawiony celowo dla gosci ktozy dostali zaproszenie za darmo z zakladu pracy, robia sztuczny tlok a za bardzo nie interesuje ich to co na scenie. Zawsze mozna sie piwa napic i kielbaske zjesc, cos jak wyjazd integracyjny.
Bartlomiejeczek.