UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Koncert z Jakubowicz Wyszkoni itp BEZNADZIEJNY i atmosfera, ludzie jakby nie wiedzieli na co przyszli i ten tłok a raczej ścisk.


Anuluj