UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

a mi sie podobal ten pierwszy, wiedzialem ze nie wygra, ale byl szczery, bez pozerstwa jak inni, wierzyl w to co spiewa. no ale zycie jest brutalne i wygrywaja pozerzy - lepiej wychodza na plakatach :D


Anuluj