UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Namiot z piwem i grill postawiony celowo dla gosci ktozy dostali zaproszenie za darmo z zakladu pracy, robia sztuczny tlok a za bardzo nie interesuje ich to co na scenie. Zawsze mozna sie piwa napic i kielbaske zjesc, cos jak wyjazd integracyjny.
Bartlomiejeczek.