UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
A było tak fajnie ! No i czar prysł, kiedy na scenę wtoczył się nasz PIERWSZY. Moja mamusia zawsze mówiła, że wódka jest dla ludzi mądrych. A poza tym trochę ciasno między rzędami, a dla pierwszego rzędu zabrakło zadaszenia, dobrze, że deszcz odpuścił.
Wierna fanka NOCY