28
25.08.2012

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
ludzie którzy tworzyli atmosferę siedzieli z tyłu. .. na drugi raz proponuję zamianę, ludzi z pierwszych rzędów dać do tyłu i niech se polewają a reszta przynajmniej wie po co przyszła. ..
(2012.08.27)

info

0  
  0
Było strasznie ciasno i niebezpiecznie!!!!! 0 możliwości szybkiej ewakuacji w razie wypadku!!!!! Niech organizator zadba następnym razem o tą sprawę!!!!! 6 WC= kolejki mega w przerwie
(2012.08.27)

info

0  
  0
Grzesiu -zdrowie wasze w gardło nasze
(2012.08.27)

info

0  
  0
Takie proste rzeczy jak toaleta, odpowiednie miejsca o tym organizator nie pomyślał gwiazdy pierwszego dnia Wyszkoni Jakubowicz Kiljański to nieporozumienie.
(2012.08.27)

info

0  
  0
Takie proste rzeczy jak toaleta, odpowiednie miejsca o tym organizator nie pomyślał gwiazdy pierwszego dnia Wyszkoni Jakubowicz Kiljański to nieporozumienie.
(2012.08.27)

info

0  
  0
Twój komentarz to jest dopiero nieporozumienie
Czytelnik_MOBI_93923 (2012.08.28)

info

0  
  0
Twój komentarz to jest dopiero nieporozumienie
Czytelnik_MOBI_93923 (2012.08.28)

info

0  
  0
Stanowczo zgadzam sie, że ta trójka niczego nie wniosła.
(2012.08.28)

info

0  
  0