UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
a moim zdaniem: laureaci-super! statuetka dla odpowiedniego artysty, choć p. Pawlak też był bardzo dobry, ale cóż zwycięzca może być tylko jeden ( może pomyśleć o wyróżnieniach na przyszłość)! Ale drugi koncert, jak dla mnie żenada, zaproszeni goście zupełnie nie docenieni. Martyna Jakubowicz, to smutne, bo nawet chórkiem jej występu nie można nazwać. Nazwiska gości to chyba tylko chwyt reklamowy!? zawiodłam się, bo mogłam (a możliwości finansowe mam ograniczone) lepiej posłuchać panią Geppert. A do tego ten "bujający się" NOWACZYK , to dopiero atrakcja błazeńska!!! SMUTNE ale PRAWDZIWE!!!!!
zawiedziona