UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
koncert super !!! Panu Prezydentowi proponuję już nie polewać - BRAK SŁÓW. WSTYD !!!! Nowe miejsce nie do końca mi pasuje. Dziedziniec muzeum miał swój urok i mam nadzieję że Noce tam powrócą. Tu jest jakoś pusto, nie ma zapalonych świec, słychać jadące samochody. Na szczęście wartość artystyczna niezmiennie na wysokim poziomie.
wierna fanka Nocy