UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

bo czesc osob, tzw vipy przenioslo impreze do galerii i zrobilo sie luzniej. chociaz w galerii przy Wyszkoni pewnie bylo tloczno; )


Anuluj