UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
bo czesc osob, tzw vipy przenioslo impreze do galerii i zrobilo sie luzniej. chociaz w galerii przy Wyszkoni pewnie bylo tloczno; )
bo czesc osob, tzw vipy przenioslo impreze do galerii i zrobilo sie luzniej. chociaz w galerii przy Wyszkoni pewnie bylo tloczno; )