UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Czy warszawa, czy karków czy nawet Elbląg, wszędzie kierowcy BMW łamią przepisy. Nie mówię o trasie nr 7 Elbląg Gdańsk gdzie młody szczyl w zielonym BMW o mało nie pozbawił życia innych kierowców wyprzedzając na zakręcie. Wielkie szczęście, że jadący z przeciwka miał ogromny refleks i odbił na pobocze tracąc prawe lusterko. Jestem za budową jakiegoś toru wyścigowego gdzie takie oszołomy mogą się wyszaleć.
probszcz