UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

"jeden z pierwszych" jest dobry haha. Pisze ze to wina volvoa kontynuujac ze zderzenie nastapilo na pasie wlasnie volvo. A od kiedy mozna w Polsce jezdzic pod prad i to na skrzyzowaniu?


Anuluj