UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

A ja tamtędy przejeżdżałem motorem ok 15.00 i nawet w Dworkową skręcałem. I dojechałem bezpiecznie do domu bo jechałem wolniej niż tacy "miszcze" kierownicy jak ten z BMW.

w pyzde i na gaz

Anuluj