UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
A ja tamtędy przejeżdżałem motorem ok 15.00 i nawet w Dworkową skręcałem. I dojechałem bezpiecznie do domu bo jechałem wolniej niż tacy "miszcze" kierownicy jak ten z BMW.
w pyzde i na gaz
A ja tamtędy przejeżdżałem motorem ok 15.00 i nawet w Dworkową skręcałem. I dojechałem bezpiecznie do domu bo jechałem wolniej niż tacy "miszcze" kierownicy jak ten z BMW.
w pyzde i na gaz